Agnieszka Stelmaszyk Wiki
Advertisement
Melinda Gardner
Melinda Gardner.png
Informacje
Imię i nazwisko Melinda Gardner
Rodzina Edmund Gardner (mąż)

Mary Jane Gardner (córka)

Jim Gardner (syn)

Martin Gardner (syn)

Miłość i związki Edmund Gardner (mąż)
Przydomki i imiona Melinda Gardner, Melinda
Dodatkowe informacje
Występy (seria) Kroniki Archeo (seria)
Występy (tomy) I-VIII
Galeria

Melinda Gardner (zd. Moriss) - konserwator zabytków, żona Edmunda Gardnera. Matka Mary Jane, Jima i Martina.

Gardnerowie poznali rodzinę Ostrowskich w trakcie prac archeologicznych przy świątyni Hatszepsut w Deir El Bahari. Ekipa polskich archeologów, w których gronie pracowali Beata i Adam Ostrowscy, przywróciła świątyni dawną świetność. Od tamtej pory obie rodziny często spotykały się ze sobą i prowadziły różne badania. Gardnerowie uwielbiali pracować ze swoimi przyjaciółmi. (Kroniki Archeo: I)


Córka Herberta Morrisa.

Oboje z mężem lubią przygody, a dzieci mają to po nich. Przez to rodzice się martwią, raz nawet nie powiedzieli swoim pociechom o poszukiwaniach, które prowadzą, w obawie o ich bezpieczeństwo.

Niewiele wiadomo o jej charakterze. Na pewno jest inteligentną oraz odważną kobietą. Ma w sobie także coś z angielskiej damy. Bardzo kocha swoją rodzinę i troszczy się o nią. Jest - a przynajmniej stara się być - autorytetem dla swoich dzieci, nie okazuje przy nich załamania czy smutku.

Przyjaźni się z Beatą Ostrowską oraz Ofelią Łyczko. Można powiedzieć, że kobiety tworzą trio. Ma kuzynkę Lawinię i siostrzeńca Charliego. Gardnerowie nie dażą ich sympatią.

W drugim tomie obchodziła z mężem piętnastą rocznicę ślubu. Cała rodzina wybrała się na Rodos, gdzie małżonkowie spędzili kiedyś swoje pierwsze wspólne wakacje.

Advertisement