Agnieszka Stelmaszyk Wiki
Advertisement
Kroniki Archeo. Zagadka Diamentowej Doliny
Diament.jpg
Informacje
Tytuł tomu Kroniki Archeo. Zagadka Diamentowej Doliny
Seria Kroniki Archeo (seria)
Autor Agnieszka Stelmaszyk
Ilustrator/-rzy Jacek Pasternak
Wydanie okładka twarda
Inne dostępne wydania audiobook
Tłumaczenia język azerski (okładka miękka), język litewski (okładka twarda)
Dodatkowe informacje
Ilość stron 243
Liczba rozdziałów 38
Kod ISBN 978-83-265-0440-2
Wydawnictwo Zielona Sowa logo.png
Poprzedni Następny
Kroniki Archeo. Klątwa Złotego Smoka Kroniki Archeo. Zaginiony Klucz do Asgardu
Patroni
Victor junior - patronat.jpg Miasto dzieci - patronat.png Ksiazki magazyn literacki-patronat.jpg Archeodzieciaki - patronat.jpg Secretum - patronat.png Zwalcz nude - patronat.png
Galeria

Kroniki Archeo. Zagadka Diamentowej Doliny - V tom serii Kroniki Archeo. Poprzednią książką w serii jest tom IV (Klątwa Złotego Smoka), a jej kontynuacją - tom VI (Zaginiony Klucz do Asgardu).

Opis

Kiedy ciotka Barbara zaprasza Anię i Bartka na ferie zimowe na Tasmanię, wydaje się, że nic lepszego nie mogło się zdarzyć. Tym bardziej, że ciotka zaplanowała wyjątkową atrakcję dla siostrzeńców: poszukiwanie złota! Rodzinna wycieczka szybko się jednak zmienia w śledztwo, które prowadzi Ostrowskich do tregedii sprzed setek lat. Jednak nie wszyscy chcą, aby prawda wyszła na jaw... Ktoś psuje samolot, którym lecą Ania i Bartek, i nawet Griffinowi nie udaje się uniknąć rozbicia w środku niezbadanych lasów! Jak wiadomość o katastrofie przyjmą Mary Jane, Jim i Martin? Wydaje się, że w cieniu takiej tragedii sprawa Williama Dickinsa musi poczekać. Tylko czy duchy z przeszłości dadzą tak łatwo za wygraną? I czy Gardnerowie pozwolą, aby bezwzględni łowcy skarbów uniknęli kary?

Advertisement