Agnieszka Stelmaszyk Wiki
Advertisement
Hinkul na bezkociej wyspie
Hinkul.jpg
Informacje
Tytuł książki Hinkul na bezkociej wyspie
Autor Agnieszka Stelmaszyk, Krzyś Stelmaszyk
Ilustrator/-rzy Ewa Nawrocka
Wydanie okładka twarda
Inne dostępne wydania -
Tłumaczenia język ukraiński (okładka twarda), język rosyjski (okładka twarda)
Dodatkowe informacje
Ilość stron 29
Liczba rozdziałów 1
Kod ISBN 978-83-7612-423-0
Wydawnictwo Book House - wydawnictwo.png
Galeria

Hinkul na bezkociej wyspie - książka autorstwa Agnieszki Stelmaszyk i jej syna (Krzysia), wydana w wydawnictwie Book House w 2010 roku.

W marcu 2016 roku książka stała się pierwszą książką Agnieszki Stelmaszyk przetłumaczoną na język obcy. Wydawnictwo Vivat Publishing wydało książkę w języku ukraińskim i rosyjskim.

Opis

Pełna humoru historia o wyjątkowym kocie Hinkulu, podróżniku i wynalazcy! Pewnego dnia odkrywa on w piwnicach starego domu tajemniczą, pożółkłą mapę, która wskazuje drogę do... skarbuHinkulu nie czeka ani chwili. Buduje tratwę i wyrusza na spotkanie z przygodą! Magiczne ilustracje - oto książka, którą pokocha każdy Młody Czytelnik!

Drugi opis

Hinkul to bardzo wyjątkowy kot. Jest podróżnikiem i wynalazcą! Pewnego dnia odkrył w piwnicach starego domu tajemniczą, pożółkłą mapę, która wskazywała drogę do... skarbuHinkul nie czekał ani chwili. Zbudował tratwę i ruszył na spotkanie z przygodą! Cudowna, pełna humoru historia i magiczne ilustracje - oto książka, którą pokocha każdy Mały Czytelnik!

Advertisement